onsemi NCP580SQ28T1G
NCP580SQ28T1G
قسمت نه:
NCP580SQ28T1G
تولید کننده:
onsemi
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-82A, SOT-343
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدNCP580SQ28T1G.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.8V 120MA SC82AB
تولیدکننده:
onsemi
سری:
بسته / کیس:
SC-82A, SOT-343
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.28V @ 120mA
جریان - خروجی:
120mA
فعلی - ساکن (Iq):
160 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
70dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SC-82AB
1. چگونه می‌توان NCP580SQ28T1G را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی NCP580SQ28T1G که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض NCP580SQ28T1G چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل NCP580SQ28T1G از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر NCP580SQ28T1G
شماره بخش NCP580SQ28T1G
سری -
بسته بندی Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Obsolete
پیکربندی خروجی Positive
نوع خروجی Fixed
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 120mA
فعلی - ساکن (Iq) 160 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 70dB (1kHz)
ویژگی های کنترل Enable
ویژگی های حفاظتی Over Current
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C