onsemi NCP580SQ18T1G
NCP580SQ18T1G
قسمت نه:
NCP580SQ18T1G
بسته:
SC-82A, SOT-343
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدNCP580SQ18T1G.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.8V 120MA SC82AB
بسته / کیس:
SC-82A, SOT-343
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.4V @ 120mA
جریان - خروجی:
120mA
فعلی - ساکن (Iq):
160 µA
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
بسته دستگاه تامین کننده:
SC-82AB
1. چگونه می‌توان NCP580SQ18T1G را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی NCP580SQ18T1G که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض NCP580SQ18T1G چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل NCP580SQ18T1G از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر NCP580SQ18T1G
شماره بخش NCP580SQ18T1G
سری -
بسته بندی Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Obsolete
پیکربندی خروجی Positive
نوع خروجی Fixed
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 120mA
فعلی - ساکن (Iq) 160 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR -
ویژگی های کنترل Enable
ویژگی های حفاظتی Over Current
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C