onsemi NCP1117ST25T3
NCP1117ST25T3
قسمت نه:
NCP1117ST25T3
بسته:
TO-261-4, TO-261AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدNCP1117ST25T3.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223
بسته / کیس:
TO-261-4, TO-261AA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
20V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.2V @ 800mA
جریان - خروجی:
1A
فعلی - ساکن (Iq):
10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
68dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
0°C ~ 125°C
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-223
1. چگونه می‌توان NCP1117ST25T3 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی NCP1117ST25T3 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض NCP1117ST25T3 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل NCP1117ST25T3 از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر NCP1117ST25T3G NCP1117ST25T3
تولید کننده onsemi onsemi
سری - -
بسته / کیس TO-261-4, TO-261AA TO-261-4, TO-261AA
بسته بندی Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Active Obsolete
پیکربندی خروجی Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 20V 20V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 2.5V 2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - -
افت ولتاژ (حداکثر) 1.2V @ 800mA 1.2V @ 800mA
جریان - خروجی 1A 1A
فعلی - ساکن (Iq) 10 mA 10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) - -
PSRR 68dB (120Hz) 68dB (120Hz)
ویژگی های کنترل - -
ویژگی های حفاظتی Over Current, Over Temperature Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی 0°C ~ 125°C 0°C ~ 125°C