onsemi NCP1117DT19RKG
NCP1117DT19RKG
قسمت نه:
NCP1117DT19RKG
تولید کننده:
onsemi
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدNCP1117DT19RKG.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.9V 1A DPAK
تولیدکننده:
onsemi
سری:
بسته / کیس:
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
20V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.9V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.2V @ 800mA
جریان - خروجی:
1A
فعلی - ساکن (Iq):
10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
72dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
0°C ~ 125°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
DPAK
1. چگونه می‌توان NCP1117DT19RKG را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی NCP1117DT19RKG که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض NCP1117DT19RKG چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل NCP1117DT19RKG از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر NCP1117DT19RKG
شماره بخش NCP1117DT19RKG
سری -
بسته بندی Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Obsolete
پیکربندی خروجی Positive
نوع خروجی Fixed
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 20V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 1A
فعلی - ساکن (Iq) 10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 72dB (120Hz)
ویژگی های کنترل -
دمای عملیاتی 0°C ~ 125°C