onsemi MC78M20CT
MC78M20CT
قسمت نه:
MC78M20CT
تولید کننده:
onsemi
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-220-3
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMC78M20CT.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 20V 500MA TO220AB
تولیدکننده:
onsemi
سری:
بسته / کیس:
TO-220-3
بسته بندی:
Tube
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
20V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
جریان - خروجی:
500mA
فعلی - ساکن (Iq):
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
70dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی:
0°C ~ 125°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Through Hole
بسته دستگاه تامین کننده:
TO-220
1. چگونه می‌توان MC78M20CT را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی MC78M20CT که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض MC78M20CT چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل MC78M20CT از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر MC78M20CTG MC78M20CT
شماره بخش MC78M20CTG MC78M20CT
تولید کننده onsemi onsemi
سری - -
بسته / کیس TO-220-3 TO-220-3
بسته بندی Bulk Tube
وضعیت محصول Obsolete Obsolete
پیکربندی خروجی Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 40V 40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 20V 20V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - -
افت ولتاژ (حداکثر) - -
جریان - خروجی 500mA 500mA
فعلی - ساکن (Iq) - -
فعلی - عرضه (حداکثر) - -
PSRR 70dB (120Hz) 70dB (120Hz)
ویژگی های کنترل - -
ویژگی های حفاظتی Over Temperature, Short Circuit Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی 0°C ~ 125°C 0°C ~ 125°C