NXP USA Inc. S9S12ZVL32F0WLF
S9S12ZVL32F0WLF
قسمت نه:
S9S12ZVL32F0WLF
تولید کننده:
NXP USA Inc.
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
48-LQFP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدS9S12ZVL32F0WLF.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48LQFP
تولیدکننده:
NXP USA Inc.
بسته / کیس:
48-LQFP
سری:
S12 MagniV
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Active
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
S12Z
اندازه هسته:
16-Bit
سرعت:
32MHz
قابلیت اتصال:
I2C, IrDA, LINbus, SCI, SPI, UART/USART
لوازم جانبی:
LVD, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
34
اندازه حافظه برنامه:
32KB (32K x 8)
نوع حافظه برنامه:
FLASH
اندازه EEPROM:
128 x 8
اندازه RAM:
1K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
5.5V ~ 18V
مبدل های داده:
A/D 10x10b
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 150°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
48-LQFP (7x7)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان S9S12ZVL32F0WLF را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی S9S12ZVL32F0WLF که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض S9S12ZVL32F0WLF چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل S9S12ZVL32F0WLF از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر S9S12ZVL32F0WLF
شماره بخش S9S12ZVL32F0WLF
سری S12 MagniV
بسته بندی Tray
وضعیت محصول Active
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی S12Z
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 32MHz
لوازم جانبی LVD, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 34
نوع حافظه برنامه FLASH
اندازه EEPROM 128 x 8
اندازه RAM 1K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 5.5V ~ 18V
مبدل های داده A/D 10x10b
نوع اسیلاتور Internal