Nisshinbo Micro Devices Inc. RP170N301B-TR-FE
RP170N301B-TR-FE
قسمت نه:
RP170N301B-TR-FE
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدRP170N301B-TR-FE.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 3V 300MA SOT23-5
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
10V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.85V @ 300mA
جریان - خروجی:
300mA
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-23-5
1. چگونه می‌توان RP170N301B-TR-FE را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی RP170N301B-TR-FE که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض RP170N301B-TR-FE چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل RP170N301B-TR-FE از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر RP170N301B-TR-FE
شماره بخش RP170N301B-TR-FE
سری RP170x
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 10V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 300mA
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)