Nisshinbo Micro Devices Inc. RP130K151B-TR
RP130K151B-TR
قسمت نه:
RP130K151B-TR
بسته:
4-UDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدRP130K151B-TR.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 1.5V 150MA DFN1010-4
بسته / کیس:
4-UDFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.84V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
PSRR:
80dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 105°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
DFN(PL)1010-4
1. چگونه می‌توان RP130K151B-TR را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی RP130K151B-TR که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض RP130K151B-TR چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل RP130K151B-TR از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر RP130K151B-TR RP130K151B-TR-Y
تولید کننده Nisshinbo Micro Devices Inc. Nisshinbo Micro Devices Inc.
سری RP130x RP130x
بسته / کیس 4-UDFN Exposed Pad 4-UDFN Exposed Pad
بسته بندی Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Active Active
پیکربندی خروجی Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6.5V 6.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.5V 1.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - -
افت ولتاژ (حداکثر) 0.84V @ 150mA 0.84V @ 150mA
جریان - خروجی 150mA 150mA
فعلی - ساکن (Iq) 58 µA 58 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) - -
PSRR 80dB (1kHz) 80dB (1kHz)
ویژگی های کنترل Enable Enable
ویژگی های حفاظتی Over Current Over Current
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C (TA) -40°C ~ 105°C (TA)