Nisshinbo Micro Devices Inc. RP110N151C-TR-FE
RP110N151C-TR-FE
قسمت نه:
RP110N151C-TR-FE
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدRP110N151C-TR-FE.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.8V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
SOT-23-5
1. چگونه می‌توان RP110N151C-TR-FE را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی RP110N151C-TR-FE که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض RP110N151C-TR-FE چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل RP110N151C-TR-FE از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر RP110N151C-TR-FE
شماره بخش RP110N151C-TR-FE
سری RP110x
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 5.25V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 150mA
ویژگی های حفاظتی Over Current
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)