Nisshinbo Micro Devices Inc. RP110L151D-TR
RP110L151D-TR
قسمت نه:
RP110L151D-TR
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدRP110L151D-TR.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 1.5V 150MA DFN1010-4
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.8V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
DFN1010-4
1. چگونه می‌توان RP110L151D-TR را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی RP110L151D-TR که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض RP110L151D-TR چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل RP110L151D-TR از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر RP110L151D-TR
شماره بخش RP110L151D-TR
سری RP110x
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 5.25V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 150mA
ویژگی های حفاظتی Over Current
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)