Nisshinbo Micro Devices Inc. RP110L151B-TR
RP110L151B-TR
قسمت نه:
RP110L151B-TR
تولید کننده:
Nisshinbo Micro Devices Inc.
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
4-XDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدRP110L151B-TR.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 1.5V 150MA DFN1010-4
تولیدکننده:
Nisshinbo Micro Devices Inc.
سری:
RP110x
بسته / کیس:
4-XDFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.8V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
2 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
DFN1010-4
1. چگونه می‌توان RP110L151B-TR را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی RP110L151B-TR که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض RP110L151B-TR چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل RP110L151B-TR از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر RP110L151B-TR
شماره بخش RP110L151B-TR
سری RP110x
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 5.25V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 150mA
فعلی - ساکن (Iq) 2 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR -
ویژگی های کنترل Enable
ویژگی های حفاظتی Over Current
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)