Nisshinbo Micro Devices Inc. RP109N091D-TR-FE
RP109N091D-TR-FE
قسمت نه:
RP109N091D-TR-FE
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدRP109N091D-TR-FE.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 0.9V 150MA SOT23-5
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
0.9V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.91V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
PSRR:
75dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-23-5
1. چگونه می‌توان RP109N091D-TR-FE را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی RP109N091D-TR-FE که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض RP109N091D-TR-FE چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل RP109N091D-TR-FE از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر RP109N091D-TR-FE
شماره بخش RP109N091D-TR-FE
سری RP109x
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 5.25V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 150mA
فعلی - ساکن (Iq) 70 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 75dB (1kHz)
ویژگی های کنترل Enable
ویژگی های حفاظتی Over Current
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)