Nisshinbo Micro Devices Inc. RP109L091D-TR
RP109L091D-TR
قسمت نه:
RP109L091D-TR
بسته:
4-XDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدRP109L091D-TR.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 0.9V 150MA DFN1010-4
بسته / کیس:
4-XDFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
0.9V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.91V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
PSRR:
75dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
DFN1010-4
1. چگونه می‌توان RP109L091D-TR را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی RP109L091D-TR که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض RP109L091D-TR چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل RP109L091D-TR از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر RP109L091D-TR
شماره بخش RP109L091D-TR
سری RP109x
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 5.25V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 150mA
فعلی - ساکن (Iq) 70 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 75dB (1kHz)
ویژگی های کنترل Enable
ویژگی های حفاظتی Over Current
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)