Nisshinbo Micro Devices Inc. R1116N151B-TR-FE
R1116N151B-TR-FE
قسمت نه:
R1116N151B-TR-FE
تولید کننده:
Nisshinbo Micro Devices Inc.
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدR1116N151B-TR-FE.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
تولیدکننده:
Nisshinbo Micro Devices Inc.
سری:
R1116x
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.86V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
18 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
70dB ~ 53dB (1kHz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-23-5
1. چگونه می‌توان R1116N151B-TR-FE را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی R1116N151B-TR-FE که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض R1116N151B-TR-FE چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل R1116N151B-TR-FE از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر R1116N151B-TR-FE
شماره بخش R1116N151B-TR-FE
سری R1116x
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 150mA
فعلی - ساکن (Iq) 18 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 70dB ~ 53dB (1kHz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل Enable
ویژگی های حفاظتی Over Current
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C