Nisshinbo Micro Devices Inc. R1100D311C-TR-F
R1100D311C-TR-F
قسمت نه:
R1100D311C-TR-F
تولید کننده:
Nisshinbo Micro Devices Inc.
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SOT-623F
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدR1100D311C-TR-F.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 3.1V 100MA SON1408-3
تولیدکننده:
Nisshinbo Micro Devices Inc.
سری:
R1100D
بسته / کیس:
SOT-623F
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.03V @ 1mA
جریان - خروجی:
100mA
فعلی - ساکن (Iq):
3 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SON1408-3
1. چگونه می‌توان R1100D311C-TR-F را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی R1100D311C-TR-F که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض R1100D311C-TR-F چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل R1100D311C-TR-F از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر R1100D311C-TR-F
شماره بخش R1100D311C-TR-F
سری R1100D
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) 0.03V @ 1mA
جریان - خروجی 100mA
فعلی - ساکن (Iq) 3 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR -
ویژگی های کنترل Enable
ویژگی های حفاظتی Over Current
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C