Nisshinbo Micro Devices Inc. R1100D211C-TR-F
R1100D211C-TR-F
قسمت نه:
R1100D211C-TR-F
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدR1100D211C-TR-F.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 2.1V 100MA SON1408-3
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.05V @ 1mA
جریان - خروجی:
100mA
فعلی - ساکن (Iq):
3 µA
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
SON1408-3
1. چگونه می‌توان R1100D211C-TR-F را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی R1100D211C-TR-F که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض R1100D211C-TR-F چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل R1100D211C-TR-F از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر R1100D211C-TR-F
شماره بخش R1100D211C-TR-F
سری R1100D
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) 0.05V @ 1mA
جریان - خروجی 100mA
فعلی - ساکن (Iq) 3 µA
ویژگی های حفاظتی Over Current
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C