Nisshinbo Micro Devices Inc. NJM78L18A
NJM78L18A
قسمت نه:
NJM78L18A
تولید کننده:
Nisshinbo Micro Devices Inc.
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدNJM78L18A.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 18V 100MA TO92-3
تولیدکننده:
Nisshinbo Micro Devices Inc.
سری:
بسته / کیس:
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
بسته بندی:
Tube
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
18V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
جریان - خروجی:
100mA
فعلی - ساکن (Iq):
6.5 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
59dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Through Hole
بسته دستگاه تامین کننده:
TO-92-3
1. چگونه می‌توان NJM78L18A را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی NJM78L18A که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض NJM78L18A چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل NJM78L18A از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر NJM78L18A
شماره بخش NJM78L18A
سری -
بسته بندی Tube
وضعیت محصول Obsolete
پیکربندی خروجی Positive
نوع خروجی Fixed
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 18V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) -
جریان - خروجی 100mA
فعلی - ساکن (Iq) 6.5 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 59dB (120Hz)
ویژگی های کنترل -
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C