Nisshinbo Micro Devices Inc. NJM78L10UA-TE1
NJM78L10UA-TE1
قسمت نه:
NJM78L10UA-TE1
تولید کننده:
Nisshinbo Micro Devices Inc.
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-243AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدNJM78L10UA-TE1.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 10V 100MA SOT89-3
تولیدکننده:
Nisshinbo Micro Devices Inc.
سری:
بسته / کیس:
TO-243AA
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
10V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
جریان - خروجی:
100mA
فعلی - ساکن (Iq):
6 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
64dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-89-3
1. چگونه می‌توان NJM78L10UA-TE1 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی NJM78L10UA-TE1 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض NJM78L10UA-TE1 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل NJM78L10UA-TE1 از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر NJM78L10UA-TE1
شماره بخش NJM78L10UA-TE1
سری -
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) -
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 10V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) -
جریان - خروجی 100mA
فعلی - ساکن (Iq) 6 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 64dB (120Hz)
ویژگی های کنترل -
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C