Nisshinbo Micro Devices Inc. NJM2370R37-TE1#
NJM2370R37-TE1#
قسمت نه:
NJM2370R37-TE1#
تولید کننده:
Nisshinbo Micro Devices Inc.
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدNJM2370R37-TE1#.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 3.7V 150MA 8VSP
تولیدکننده:
Nisshinbo Micro Devices Inc.
سری:
بسته / کیس:
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
20V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.7V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.3V @ 30mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
180 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
60dB (400Hz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
8-VSP
1. چگونه می‌توان NJM2370R37-TE1# را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی NJM2370R37-TE1# که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض NJM2370R37-TE1# چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل NJM2370R37-TE1# از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر NJM2370R37-TE1#
شماره بخش NJM2370R37-TE1#
سری -
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 20V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) 0.3V @ 30mA
جریان - خروجی 150mA
فعلی - ساکن (Iq) 180 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 60dB (400Hz)
ویژگی های کنترل Enable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C