Micro Commercial Co MC78M12CDT-TP
MC78M12CDT-TP
قسمت نه:
MC78M12CDT-TP
تولید کننده:
Micro Commercial Co
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMC78M12CDT-TP.pdf
توضیحات:
Interface
تولیدکننده:
Micro Commercial Co
سری:
بسته / کیس:
بسته بندی:
Bulk
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
35V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
12V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
2V @ 350mA
جریان - خروجی:
500mA
فعلی - ساکن (Iq):
6 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
55dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی:
0°C ~ 125°C (TJ)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
DPAK
1. چگونه می‌توان MC78M12CDT-TP را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی MC78M12CDT-TP که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض MC78M12CDT-TP چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل MC78M12CDT-TP از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر MC78M12CDT-TP
شماره بخش MC78M12CDT-TP
سری -
بسته بندی Bulk
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 35V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 12V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) 2V @ 350mA
جریان - خروجی 500mA
فعلی - ساکن (Iq) 6 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 55dB (120Hz)
ویژگی های کنترل -
دمای عملیاتی 0°C ~ 125°C (TJ)