Micro Commercial Co MC6331-3.3-TP
MC6331-3.3-TP
قسمت نه:
MC6331-3.3-TP
تولید کننده:
Micro Commercial Co
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMC6331-3.3-TP.pdf
توضیحات:
Interface
تولیدکننده:
Micro Commercial Co
سری:
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
بسته بندی:
Bulk
وضعیت محصول:
Last Time Buy
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
18V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.16V @ 100mA
جریان - خروجی:
300mA
فعلی - ساکن (Iq):
5 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
80dB ~ 45dB (100Hz ~ 100kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C (TJ)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-23-5L
1. چگونه می‌توان MC6331-3.3-TP را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی MC6331-3.3-TP که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض MC6331-3.3-TP چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل MC6331-3.3-TP از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر MC6331-3.3-TP MC6331-5.0-TP MC6331-2.8-TP
تولید کننده Micro Commercial Co Micro Commercial Co Micro Commercial Co
سری - - -
بسته / کیس SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753
بسته بندی Bulk Bulk Bulk
وضعیت محصول Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
پیکربندی خروجی Positive Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 18V 18V 18V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V 5V 2.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - - -
جریان - خروجی 300mA 300mA 300mA
فعلی - ساکن (Iq) 5 µA 5 µA 5 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) - - -
PSRR 80dB ~ 45dB (100Hz ~ 100kHz) 80dB ~ 45dB (100Hz ~ 100kHz) 80dB ~ 45dB (100Hz ~ 100kHz)
ویژگی های کنترل Enable Enable Enable
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ) -40°C ~ 125°C (TJ) -40°C ~ 125°C (TJ)