Diotec Semiconductor LDI8233-3.6EN
LDI8233-3.6EN
قسمت نه:
LDI8233-3.6EN
تولید کننده:
Diotec Semiconductor
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدLDI8233-3.6EN.pdf
توضیحات:
VR SOT-23-5 40V 3.267V 3.333V
تولیدکننده:
Diotec Semiconductor
سری:
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
بسته بندی:
Bulk
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.2V @ 100mA
جریان - خروجی:
100mA
فعلی - ساکن (Iq):
6 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
61dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-23-5
1. چگونه می‌توان LDI8233-3.6EN را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی LDI8233-3.6EN که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض LDI8233-3.6EN چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل LDI8233-3.6EN از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر LDI8233-3.3EN LDI8233-05EN LDI8233-05U LDI8233-3.6EN
تولید کننده Diotec Semiconductor Diotec Semiconductor Diotec Semiconductor Diotec Semiconductor
سری - - - -
بسته / کیس SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753 TO-243AA SC-74A, SOT-753
بسته بندی Bulk Bulk Bulk Bulk
وضعیت محصول Active Active Active Active
پیکربندی خروجی Positive Positive Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 40V 40V 40V 40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V 5V 5V 3.6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - - - -
افت ولتاژ (حداکثر) 1.2V @ 100mA 1.2V @ 100mA 1.2V @ 100mA 1.2V @ 100mA
جریان - خروجی 100mA 100mA 100mA 100mA
فعلی - ساکن (Iq) 6 µA 6 µA 6 µA 6 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) - - - -
PSRR 61dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz) 61dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz) 61dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz) 61dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل Enable Enable - Enable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA) -40°C ~ 85°C (TA) -40°C ~ 85°C (TA) -40°C ~ 85°C (TA)