Diotec Semiconductor LDI67-3.3EEN
LDI67-3.3EEN
قسمت نه:
LDI67-3.3EEN
تولید کننده:
Diotec Semiconductor
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدLDI67-3.3EEN.pdf
توضیحات:
VR ESOP-8 60V 3.25V 3.35V
تولیدکننده:
Diotec Semiconductor
سری:
بسته / کیس:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
بسته بندی:
Bulk
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
60V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.2V @ 40mA
جریان - خروجی:
80mA
فعلی - ساکن (Iq):
5 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
85dB ~ 80dB (200Hz ~ 1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 80°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
8-SO
1. چگونه می‌توان LDI67-3.3EEN را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی LDI67-3.3EEN که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض LDI67-3.3EEN چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل LDI67-3.3EEN از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر LDI67-05EEN LDI67-3.3EEN LDI67-08EEN
تولید کننده Diotec Semiconductor Diotec Semiconductor Diotec Semiconductor
سری - - -
بسته / کیس 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
بسته بندی Bulk Bulk Bulk
وضعیت محصول Active Active Active
پیکربندی خروجی Positive Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 60V 60V 60V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 5V 3.3V 0.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - - -
افت ولتاژ (حداکثر) 0.2V @ 40mA 0.2V @ 40mA 0.2V @ 40mA
جریان - خروجی 80mA 80mA 80mA
فعلی - ساکن (Iq) 5 µA 5 µA 5 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) - - -
PSRR 85dB ~ 80dB (200Hz ~ 1kHz) 85dB ~ 80dB (200Hz ~ 1kHz) 85dB ~ 80dB (200Hz ~ 1kHz)
ویژگی های کنترل Enable Enable Current Limit, Enable
دمای عملیاتی -40°C ~ 80°C (TA) -40°C ~ 80°C (TA) -40°C ~ 80°C (TA)