Diodes Incorporated ZLDO1117G18TA
ZLDO1117G18TA
قسمت نه:
ZLDO1117G18TA
تولید کننده:
Diodes Incorporated
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-261-4, TO-261AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدZLDO1117G18TA.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223
تولیدکننده:
Diodes Incorporated
سری:
بسته / کیس:
TO-261-4, TO-261AA
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
18V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.35V @ 1A
جریان - خروجی:
1A
فعلی - ساکن (Iq):
10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
80dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-223-3
1. چگونه می‌توان ZLDO1117G18TA را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی ZLDO1117G18TA که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض ZLDO1117G18TA چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل ZLDO1117G18TA از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر ZLDO1117G18TA
شماره بخش ZLDO1117G18TA
سری -
بسته بندی Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Obsolete
پیکربندی خروجی Positive
نوع خروجی Fixed
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 18V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) 1.35V @ 1A
جریان - خروجی 1A
فعلی - ساکن (Iq) 10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 80dB (120Hz)
ویژگی های کنترل -
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C