Diodes Incorporated PT7M8216B11XYEX
PT7M8216B11XYEX
قسمت نه:
PT7M8216B11XYEX
تولید کننده:
Diodes Incorporated
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
4-XFDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدPT7M8216B11XYEX.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.1V 300MA 4UDFN
تولیدکننده:
Diodes Incorporated
سری:
بسته / کیس:
4-XFDFN Exposed Pad
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.18V @ 150mA (Typ)
جریان - خروجی:
300mA
فعلی - ساکن (Iq):
65 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
75dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
4-UDFN (0.8x0.8)
1. چگونه می‌توان PT7M8216B11XYEX را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی PT7M8216B11XYEX که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض PT7M8216B11XYEX چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل PT7M8216B11XYEX از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر PT7M8216B11XYEX
شماره بخش PT7M8216B11XYEX
سری -
بسته بندی Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Obsolete
پیکربندی خروجی Positive
نوع خروجی Fixed
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 5.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 300mA
فعلی - ساکن (Iq) 65 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 75dB (1kHz)
ویژگی های کنترل Enable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)