Diodes Incorporated AZ2940H-1.8TRG1
AZ2940H-1.8TRG1
قسمت نه:
AZ2940H-1.8TRG1
تولید کننده:
Diodes Incorporated
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-261-4, TO-261AA
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223
تولیدکننده:
Diodes Incorporated
سری:
بسته / کیس:
TO-261-4, TO-261AA
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
13.2V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.75V @ 1A
جریان - خروجی:
1A
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-223-3
1. چگونه می‌توان AZ2940H-1.8TRG1 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی AZ2940H-1.8TRG1 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض AZ2940H-1.8TRG1 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل AZ2940H-1.8TRG1 از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر AZ2940H-1.8TRG1 AZ2940H-3.3TRG1 AZ2940H-5.0TRG1
تولید کننده Diodes Incorporated Diodes Incorporated Diodes Incorporated
سری - - -
بسته / کیس TO-261-4, TO-261AA TO-261-4, TO-261AA TO-261-4, TO-261AA
بسته بندی Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Obsolete Obsolete Obsolete
پیکربندی خروجی Positive Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 13.2V 13.2V 13.2V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.8V 3.3V 5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - - -
افت ولتاژ (حداکثر) 0.75V @ 1A 0.55V @ 1A 0.55V @ 1A
جریان - خروجی 1A 1A 1A
فعلی - ساکن (Iq) - - -
فعلی - عرضه (حداکثر) - - -
PSRR - - -
ویژگی های کنترل - - -
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C