Diodes Incorporated AP2132AMP-1.8TRG1
AP2132AMP-1.8TRG1
قسمت نه:
AP2132AMP-1.8TRG1
بسته:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP2132AMP-1.8TRG1.pdf
توضیحات:
IC REG LIN POS ADJ 3A 8PSOP
بسته / کیس:
نوع خروجی:
Adjustable (Fixed)
تعداد رگولاتورها:
1
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
0.6V (1.8V)
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
3V
افت ولتاژ (حداکثر):
0.45V @ 2A
جریان - خروجی:
3A
فعلی - ساکن (Iq):
300 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
60dB (100Hz ~ 1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable, Power Good
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
8-PSOP
1. چگونه می‌توان AP2132AMP-1.8TRG1 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی AP2132AMP-1.8TRG1 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض AP2132AMP-1.8TRG1 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل AP2132AMP-1.8TRG1 از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر AP2132AMP-1.8TRG1
شماره بخش AP2132AMP-1.8TRG1
سری -
بسته بندی Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Active
پیکربندی خروجی Positive
نوع خروجی Adjustable (Fixed)
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 5.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 3V
افت ولتاژ (حداکثر) 0.45V @ 2A
جریان - خروجی 3A
فعلی - ساکن (Iq) 300 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 60dB (100Hz ~ 1kHz)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C