Diodes Incorporated AP1117E15L-13
AP1117E15L-13
قسمت نه:
AP1117E15L-13
بسته:
TO-261-4, TO-261AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP1117E15L-13.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.5V 1A SOT223-3
بسته / کیس:
TO-261-4, TO-261AA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
18V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.4V @ 1A
جریان - خروجی:
1A
فعلی - ساکن (Iq):
10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
60dB (180Hz)
دمای عملیاتی:
0°C ~ 125°C (TJ)
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-223-3
1. چگونه می‌توان AP1117E15L-13 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی AP1117E15L-13 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض AP1117E15L-13 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل AP1117E15L-13 از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر AP1117E15L-13
شماره بخش AP1117E15L-13
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 18V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) 1.4V @ 1A
جریان - خروجی 1A
فعلی - ساکن (Iq) 10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 60dB (180Hz)
ویژگی های کنترل -
دمای عملیاتی 0°C ~ 125°C (TJ)