Diodes Incorporated AP1115BY50G-13
AP1115BY50G-13
قسمت نه:
AP1115BY50G-13
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP1115BY50G-13.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 5V 600MA SOT89-3
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
18V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.3V @ 600mA
جریان - خروجی:
600mA
فعلی - ساکن (Iq):
10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
60dB (120Hz)
دمای عملیاتی:
0°C ~ 125°C (TJ)
SOT-89-3
1. چگونه می‌توان AP1115BY50G-13 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی AP1115BY50G-13 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض AP1115BY50G-13 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل AP1115BY50G-13 از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر AP1115BY50G-13
شماره بخش AP1115BY50G-13
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 18V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 600mA
فعلی - ساکن (Iq) 10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 60dB (120Hz)
ویژگی های کنترل -
دمای عملیاتی 0°C ~ 125°C (TJ)