Diodes Incorporated AP1115AY25G-13
AP1115AY25G-13
قسمت نه:
AP1115AY25G-13
تولید کننده:
Diodes Incorporated
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-243AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP1115AY25G-13.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.5V 600MA SOT89-3
تولیدکننده:
Diodes Incorporated
سری:
بسته / کیس:
TO-243AA
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
18V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.3V @ 600mA
جریان - خروجی:
600mA
فعلی - ساکن (Iq):
10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
60dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
0°C ~ 125°C (TJ)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-89-3
1. چگونه می‌توان AP1115AY25G-13 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی AP1115AY25G-13 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض AP1115AY25G-13 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل AP1115AY25G-13 از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر AP1115AY25G-13
شماره بخش AP1115AY25G-13
سری -
بسته بندی Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Obsolete
پیکربندی خروجی Positive
نوع خروجی Fixed
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 18V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 600mA
فعلی - ساکن (Iq) 10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 60dB (120Hz)
ویژگی های کنترل -
دمای عملیاتی 0°C ~ 125°C (TJ)