Asahi Kasei Microdevices/AKM AP1159ADS12
AP1159ADS12
قسمت نه:
AP1159ADS12
تولید کننده:
Asahi Kasei Microdevices/AKM
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP1159ADS12.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.2V 100MA SOT23-5
تولیدکننده:
Asahi Kasei Microdevices/AKM
سری:
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
14V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
جریان - خروجی:
100mA
فعلی - ساکن (Iq):
192 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
3.3 mA
PSRR:
80dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-23-5
1. چگونه می‌توان AP1159ADS12 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی AP1159ADS12 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض AP1159ADS12 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل AP1159ADS12 از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر AP1159ADS12
شماره بخش AP1159ADS12
سری -
بسته بندی Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Obsolete
پیکربندی خروجی Positive
نوع خروجی Fixed
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 14V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) -
جریان - خروجی 100mA
فعلی - ساکن (Iq) 192 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 3.3 mA
PSRR 80dB (1kHz)
ویژگی های کنترل Enable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)