Texas Instruments LP3985ITLX-4.8/NOPB
LP3985ITLX-4.8/NOPB
قسمت نه:
LP3985ITLX-4.8/NOPB
تولید کننده:
Texas Instruments
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
5-WFBGA, DSBGA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدLP3985ITLX-4.8/NOPB.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 4.8V 150MA 5DSBGA
تولیدکننده:
Texas Instruments
سری:
بسته / کیس:
5-WFBGA, DSBGA
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
4.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.1V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
150 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
250 µA
PSRR:
50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C