Texas Instruments LP2985-28DBVRE4
LP2985-28DBVRE4
قسمت نه:
LP2985-28DBVRE4
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدLP2985-28DBVRE4.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
16V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.58V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
2.5 mA
PSRR:
45dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C