Texas Instruments LP2981-33DBVRG4
LP2981-33DBVRG4
قسمت نه:
LP2981-33DBVRG4
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدLP2981-33DBVRG4.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
16V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.37V @ 100mA
جریان - خروجی:
100mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
1.7 mA
PSRR:
63dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C