Texas Instruments LP2981-28DBVRE4
LP2981-28DBVRE4
قسمت نه:
LP2981-28DBVRE4
تولید کننده:
Texas Instruments
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدLP2981-28DBVRE4.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5
تولیدکننده:
Texas Instruments
سری:
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
16V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.37V @ 100mA
جریان - خروجی:
100mA
فعلی - ساکن (Iq):
95 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
1.7 mA
PSRR:
63dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C