Microchip Technology MIC5504-2.8YMT-TZ
MIC5504-2.8YMT-TZ
قسمت نه:
MIC5504-2.8YMT-TZ
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMIC5504-2.8YMT-TZ.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4TDFN
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.38V @ 300mA
جریان - خروجی:
300mA
PSRR:
60dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C