Microchip Technology MIC5504-2.2YMT-TZ
MIC5504-2.2YMT-TZ
قسمت نه:
MIC5504-2.2YMT-TZ
تولید کننده:
Microchip Technology
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
4-UDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMIC5504-2.2YMT-TZ.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.2V 300MA 4TDFN
تولیدکننده:
Microchip Technology
سری:
بسته / کیس:
4-UDFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.38V @ 300mA
جریان - خروجی:
300mA
فعلی - ساکن (Iq):
55 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
65 µA
PSRR:
60dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C