Microchip Technology MIC5366-2.9YC5-TR
MIC5366-2.9YC5-TR
قسمت نه:
MIC5366-2.9YC5-TR
بسته:
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMIC5366-2.9YC5-TR.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.9V 150MA SC70-5
بسته / کیس:
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.9V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.31V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
PSRR:
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C