Microchip Technology MIC5366-2.6YMT-TZ
MIC5366-2.6YMT-TZ
قسمت نه:
MIC5366-2.6YMT-TZ
بسته:
4-UDFN Exposed Pad, 4-TMLF®
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMIC5366-2.6YMT-TZ.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.6V 150MA 4TMLF
بسته / کیس:
4-UDFN Exposed Pad, 4-TMLF®
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.38V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
PSRR:
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C