Microchip Technology MIC5317-1.2YD5-TR
MIC5317-1.2YD5-TR
قسمت نه:
MIC5317-1.2YD5-TR
تولید کننده:
Microchip Technology
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMIC5317-1.2YD5-TR.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 1.2V 150MA TSOT23-5
تولیدکننده:
Microchip Technology
سری:
بسته / کیس:
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.38V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
39 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C