Microchip Technology MCP1812AT-033/LT
MCP1812AT-033/LT
قسمت نه:
MCP1812AT-033/LT
تولید کننده:
Microchip Technology
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMCP1812AT-033/LT.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC70-5
تولیدکننده:
Microchip Technology
سری:
بسته / کیس:
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.6V @ 300mA
جریان - خروجی:
300mA
فعلی - ساکن (Iq):
0.5 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
220 µA
PSRR:
50dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TJ)