Microchip Technology MCP1812AT-025/TT
MCP1812AT-025/TT
قسمت نه:
MCP1812AT-025/TT
بسته:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMCP1812AT-025/TT.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-3
بسته / کیس:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.6V @ 300mA
جریان - خروجی:
300mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
220 µA
PSRR:
50dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TJ)