Microchip Technology MCP1811BT-033/TT
MCP1811BT-033/TT
قسمت نه:
MCP1811BT-033/TT
بسته:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMCP1811BT-033/TT.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-3
بسته / کیس:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.6V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
110 µA
PSRR:
50dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TJ)