Microchip Technology MCP1811BT-028/LB
MCP1811BT-028/LB
قسمت نه:
MCP1811BT-028/LB
تولید کننده:
Microchip Technology
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-70, SOT-323
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMCP1811BT-028/LB.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SC70-3
تولیدکننده:
Microchip Technology
سری:
بسته / کیس:
SC-70, SOT-323
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.6V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
0.5 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
110 µA
PSRR:
50dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TJ)