Diodes Incorporated AZ1117ID-1.8TRG1
AZ1117ID-1.8TRG1
قسمت نه:
AZ1117ID-1.8TRG1
تولید کننده:
Diodes Incorporated
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAZ1117ID-1.8TRG1.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-2
تولیدکننده:
Diodes Incorporated
سری:
AZ1117I
بسته / کیس:
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
15V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.4V @ 800mA
جریان - خروجی:
1A
فعلی - ساکن (Iq):
6 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
70dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Thermal Shutdown
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C (TJ)