Diodes Incorporated AP7370-18SA-7
AP7370-18SA-7
قسمت نه:
AP7370-18SA-7
بسته:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7370-18SA-7.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23
بسته / کیس:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
18V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.8V
جریان - خروجی:
300mA
فعلی - ساکن (Iq):
2.5 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
300 µA
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature, Reverse Current, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C (TJ)