Diodes Incorporated AP7365-28EG-13
AP7365-28EG-13
قسمت نه:
AP7365-28EG-13
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7365-28EG-13.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 2.8V 600MA SOT223-3
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.4V @ 600mA
جریان - خروجی:
600mA
PSRR:
65dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C