Diodes Incorporated AP7365-25SNG-7
AP7365-25SNG-7
قسمت نه:
AP7365-25SNG-7
بسته:
6-UDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7365-25SNG-7.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 2.5V 600MA 6DFN2020
بسته / کیس:
6-UDFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.4V @ 600mA
جریان - خروجی:
600mA
PSRR:
65dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C