Diodes Incorporated AP7365-12YRG-13
AP7365-12YRG-13
قسمت نه:
AP7365-12YRG-13
بسته:
TO-243AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7365-12YRG-13.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 1.2V 600MA SOT89R-3
بسته / کیس:
TO-243AA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.6V @ 600mA
جریان - خروجی:
600mA
PSRR:
65dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C