Diodes Incorporated AP7361C-18E-13
AP7361C-18E-13
قسمت نه:
AP7361C-18E-13
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7361C-18E-13.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.57V @ 1A (Typ)
جریان - خروجی:
1A
PSRR:
75dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C